Kolay yazılım, doğru sonuçlar!

Quantum Imager GPR ünitesi ile beraber gelen özel yazılımlar sayesinde, hem 2 boyutlu (2B) hem de 3 boyutlu (3B) doğru değerlendirme yapmak ve kısa sürede ayrıntılı yeraltı haritaları çıkarmak artık mümkün. Her ünite ile gelen veri toplama ve 2B/3B haritalama yazılımları, veriyi arazide veya istenirse ofiste hızlı ve net bir şekilde değerlendirme şansı sunmaktadır. 3B yazılım aynı zamanda kişisel bilgisayarlara da (PC) kurulabilmekte ve ofis ortamında temizleme/filtreleme, yükseklik düzeltmesi, GPS koordinatları ile hassas yeraltı haritaları çıkarılması, vb işlemlerini yapmaya olanak sağlamaktadır.

3 boyutlu GPR yazılımı

Quantum Imager GPR ünitesine özel 3B yazılım ile radar profillerini geometrilerine göre kolaylıkla birleştirebilirsiniz.

3 boyutlu GPR yazılımı

3B yazılım ile XYZ düzlemlerinde istediğiniz derinlikte kesit / dilim almanız mümkündür.

3 boyutlu GPR yazılımı

Quantum Imager GPR ünitesine özel 3B yazılım ile tesisatları, gömülü yapıları, madenleri, yeraltı suyunu, jeolojik birimleri yeraltı haritası içinde ayrıştırıp, tam geometrilerini 3B olarak görmek mümkündür.

2 boyutlu GPR yazılımı

Quantum Imager GPR özel yazılımı ile aynı anda alınan 3 frekansı ister ayrıştırılmış olarak, isterseniz yığılmış olarak inceleyebilirsiniz.